Hyundai Truck&Bus Yetkili Satıcısı Ömer EKBİÇ Group İlk Hyundai H350 Filosunu Erzurum'a Teslim Etti

Karsan Pazarlama’nın Hyundai Truck&Bus Erzurum yetkili satıcısı olan Ömer Ekbiç Group aracılığıyla satışı gerçekleşen Hyundai H350 filosu Erzurum’da müşterisi ile buluştu. Karsan’ın Nisan ayı başında üretimine başladığı Hyundai H350’ler ticari hayatta esnafının yanında olmaya başladı. Ömer Ekbiç Group aracılığıyla Erzurum’da Hınıslıoğlu Gıda’ya sekiz araçtan oluşan Hyundai H350 filosu teslim edildi.

Erzurum Çevre yolu üzerinde bulunan Ömer Ekbiç Group Plaza önünde sıralanan Hyundai H350 araçların teslimat töreni; Ömer Ekbiç Group Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Selim Ekbiç, Genel Müdür Murat Turhan, Satış Müdürü Kürşad Özer, Hınıslıoğlu Gıda adına da Ahmet Hınıslıoğlu ve Muhammet Hınıslıoğlu’nun katılımıyla gerçekleşti. Törende sembolik anahtar teslimi yapılırken günün anısına bir plaket de verildi.

Ömer Ekbiç Group Satış Müdürü Kürşad Özer törende yaptığı konuşmada Türkiye'nin birçok yerinde Hyundai ticari araçlara yoğun bir ilgi olduğunu ifade etti. H350 araçların istendiği taktirde; 16+1 öğrenci servisi, panelvan, açık ve kapalı kasalı şasi kamyonet gibi birçok seçenekle müşteriye sunulabildiğini anlatan Özer, sekiz adetten oluşan ilk filoyu Erzurum’a vermiş olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu ifade etti.

Ticari araçta otomobil konforu

Hyundai’nin otomobil konforu ile müşterilerin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak elementleri birleştirerek geliştirdiği ticari araçlar, sessiz ve yüksek performanslı bir sürüş deneyimi sunarken, dayanıklılığı ve güvenliği de en üst düzeye taşıyor.

Üstün yükleme kapasitesi

H350 ürün ailesinde iki tip uzunlukta panelvan bulunuyor. 6.195 mm uzunluğundaki panelvan 12.9 m3’lük ideal yük bölümü hacminde tam beş Euro Palet kapasitesine erişiyor. 5.515 mm uzunluğundaki versiyonda ise 10.5 m3’lük hacimde dört Euro Palet kapasitesi sağlanıyor. Üstün yükleme kapasitesinin yanında geniş ve yüksek sürgülü kapı ölçüleri ve 270 derece açılabilen arka kapısı ile de yüklemede kolaylık ve hız sağlanıyor.

 

© 2015-2016 Hyundai Türkiye Distribütörü, Karsan Pazarlama A.Ş.'dir.